Pomimo Parkinsona JESTEM

Wydawnictwo: wydacksiazke.pl
Pomimo Parkinsona JESTEM
parkinson, zdrowie, życie, choroba, szansa, pomoc,
IdęCzytać

„To opowieść o moim życiu. Życiu, któremu od kilkunastu lat towarzyszy Choroba Parkinsona. O tym doświadczeniu chcę opowiedzieć”. Takim opisem „w pigułce” jest tytuł: „Pomimo Parkinsona Jestem”- bo ta niełatwa choroba nie przeszkodziła mi przejść 120 km szlakiem św. Jakuba do Santiago de Compostella, polecieć do Chin, ani znaleźć miłości życia. Niech ta moja „pisanina” natchnie otuchą chorych i da nadzieję ich bliskim.

źródło opisu: virtualo.pl

źródło okładki: virtualo.pl

IdęCzytać | 2016-02-28
Przeczytana: 28 października 2015

Książka, która wciąga od pierwszej strony. Książka, która opowiada, uczy i daje nadzieję. Polecam każdemu, z zwłaszcza tym, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o Parkinsonie.