Mick Jagger - O sobie

Tłumaczenie: Marek Zgaiński
Wydawnictwo: Britannica Press
Mick Jagger In His own Words
Dawid

Mick Jagger - leader Rolling Stonesów, buntownik i playboy, legendarna postać rock'n'rolla, przyciągał zawsze uwagę massmediów. Przez lata udzielał odpowiedzi na prawie wszystkie pytania, jakie mogą wymyślić wścibscy dziennikarze. Przedstawił w wielu wariantach historię swojego życia i wyraził opinię na prawie wszystkie tematy. Z tego olbrzymiego materiału wybrałem te wypowiedzi, które ilustrują jego historię i pozwalają poznać poglądy na rock'n'roll i związany z nim styl życia. Pochodzą one ze wszystkich okresów jego kariery i zostały zaczerpnięte ze znanych i mniej znanych pism ukazujących się w Anglii i Stanach Zjednoczonych, nie pomijając tych efemerycznych magazynów muzycznych, o których czytelnicy nawet nie słyszeli. W kilku wypadkach wypowiedzi pochodzą z niepublikowanych wywiadów. Mam nadzieję, że ta książka pomoże czytelnikowi w nakreśleniu lepszego i bardziej precyzyjnego portretu tego znaczącego człowieka.

źródło opisu: Własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!