Misja Izy

Seria: Cztery przyjaciółki na zawsze
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Izzy's River
pia

Iza jest ogromną wielbicielką natury, dzikiej przyrody i zawsze dba o ekologię. Dziewczyna często zabiera ukochanego psa na długie spacery brzegiem rzeki. Podczas jednego z nich odkrywa, że rzeka jest okropnie zanieczyszczona, brudna i pełna śmieci. Kiedy stoi nad brzegiem, zastanawiając się nad tym, czy byłoby możliwe oczyszczenie rzeczki, jej pies nagle wskakuje do wody i… długo nie wypływa na powierzchnię. Mógł utonąć, gdyż zaplątał się w stary rower, który ktoś wyrzucił do rzeki. Iza postanawia poprawić stan czystości rzeki. Ma na to pewien GENIALNY pomysł! Potrzebuje do tego jednak pomocy niezastąpionych przyjaciółek.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/misja-izy-cztery-przyjaciolki-na-zawsze.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/misja-izy-cztery-przyjaciolki-na-zawsze.html

ilovebooooks44 | 2018-06-16
Przeczytana: 2016 rok

Książki Holly Webb to zawsze jest gratka dla młodych. Autorka ta pisząc zwraca uwagę na problemy, które należy poruszać już w tak młodym wieku m.in. ekologia, czy miłość do zwierząt, więc czytając ową pozycję nie zawiodłam się. Serdecznie polecam, naprawdę genialna.

Mikeylala | 2016-09-17
Przeczytana: maj 2016

Książka bardzo mi się spodobała. Polecam. Holly Webb opisuje przygody nastolatki, która wraz z przyjaciółkami musi wypełnić swoją misję.