Czwarty Instynkt-Głos duszy

Wydawnictwo: Amber
The Fourth Instinct
Ezoteryka, czwarty instyknt
paula2707

Czwarty instynkt - to instynkt nie nazwany, który wiedzie nas poza i ponad pierwotne instynkty - ku duchowemu spełnieniu i zrozumieniu znaczenia naszego życia. "Czwarty instynkt" Arianny Huffington - międzynarodowy bestseller 1995 roku - ukazuje wiele dróg, które pomogą nam odnaleźć siebie. Do szczęścia prowadzą religia, sztuka, nauka, a także doświadczenia uczuciowe, w które wpisana jest...

"Czwarty instynkt" Arianny Huffington - międzynarodowy bestseller 1995 roku - ukazuje wiele dróg, które pomogą nam odnaleźć siebie. Do szczęścia prowadzą religia, sztuka, nauka, a także doświadczenia uczuciowe, w które wpisana jest radość i cierpienie. Tylko idąc za głosem duszy możemy odmienić nasze życie, a nasze stosunki z innymi przekształcić w autentyczne więzi.
"Kim jesteśmy? Po co żyjemy? - Te pytania nabrały szczególnej wagi u progu XXI wieku - wśród rozchwianych wartości i poczucia zagubionej tożsamości. Książka Arianny Huffington proponuje niezwykłą podróż przez labirynt współczesnego życia, ukazującą drogę duchowej odnowy".
"New York Times"
"To mądra, napisana z poczuciem humoru, z ogromną kulturą i erudycją książka inspirująca i radząca co zrobić z własnym życiem".
"Publishers Weekly"

źródło opisu: Amber 1995

źródło okładki: Amber 1995

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!