Przemyt a bezpieczeństwo ekonomiczne Polski

Wydawnictwo: Ulmak
biznes, finanse

Niniejsza rozprawa poświęcona jest przestępczości zagrażającej bezpieczeństwu ekonomicznemu Polski. Autor wykazuje w niej jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą przestępczość przemytnicza dla wielu segmentów gospodarki narodowej a w konsekwencji dla bezpieczeństwa ekonomicznego Polski. zamiarem autora było także zaprezentowanie postulatywnego modelu walki z przestępczością graniczną, szczególnie przemytniczą, celem której jest zahamowanie lub całkowicie wyeliminowanie tego przestępczego procederu

edziaspx3 | 2014-08-21
Sabina | 2013-01-28