Potęga myśli

Wydawnictwo: Pracownia Borgis
Thought Power
umysł, myśli

W "Potędze myśli" Annie Besant w fascynujący sposób opisuje działanie myśli w świecie fizycznym i w całym kosmosie. Uświadamia nam, że ludzkość stanowi magnetyczny kolektyw i powiązana jest wspólnym losem. Daje nam poza tym, praktyczne wskazówki jak wzmóc siłę myśli i pomagać myślą innym. Aczkolwiek książka ta jest wykładem ezoterycznym i należy do tej kategorii literatury, to wiele skorzysta z niej zainteresowany problematyką myślenia oraz kształtowania pamięci filozof czy psycholog.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: www.merlin.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!