Współczesny savoir vivre

Gute Umgangsformen heute
savoir vivre
poradniki
silarek

Bezwzględność, arogancja i brutalna taktyka torowania sobie łokciami drogi do kariery nie ma racji bytu w nowoczesnym społeczeństwie komunikacyjnym. Dobre maniery są dziś złotym kluczem do prywatnego i zawodowego sukcesu. Autorka przedstawia najnowsze zasady dobrego wychowania, podpowiada jak - prywatnie i służbowo - należy zachować się w trudnych sytuacjach w biurze, w restauracji w teatrze i na ulicy, jak się ubierać, jak korzystać z dobrodziejstw nowoczesnych środków komunikacji. Znajomość tych reguł pozwoli nam zachować niezależność i swobodę w każdych okolicznościach.

źródło opisu: Wydawnictwo H. Bauer 2000

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!