Drugie życie w Irlandii

Cykl: Legacies of Powerful Men (tom 1) | Seria: Harlequin Światowe Życie
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Ravelli's defiant bride
irlandia, skandal, rodzina, romans, miłość
karollllllla

Znany bankier Claudio Ravelli dowiaduje się, że jego zmarły ojciec miał drugą rodzinę w Irlandii. Nie chce, by media dowiedziały się o skandalu. Jedzie do Irlandii, by wyciszyć sprawę bez względu na koszty. Na miejscu jednak okazuje się, że nie będzie to takie proste. Przyjdzie mu zmierzyć się z pełną temperamentu Bellą Brophy, która ma własny pomysł, jak zadbać o interes przyrodniego rodzeństwa…

Druga części miniserii ukaże się w kwietniu.

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

książek: 2019
Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))