Millennium: A History of Our Last Thousand Years
837150392X
historia, 1000, tysiąclecie, milenium
historia
tsantsara

Autor od 1983 roku jest wykładowcą na wydziale Historii Nowożytnej Uniwersytetu Oksfordzkiego. "Milenium" jest majstersztykiem oryginalnej myśli historycznej, który radykalnie zmienia dotychczasowe wyobrażenie o tyn okresie. Czytelnik śledzi ostatnie milenium z pewnego dystansu. Setki ilustracji i błyskotliwe opisy nie zdają jedynie relacji z wydarzeń, które miały miejsce, ale przekazują emocje im towarzyszące. Książka ukazuje tysiąc lat cywilizacji, zmianę naszej świadomości przez tysiąclecie.

źródło opisu: www.sklep.zysk.com.pl

źródło okładki: www.sklep.zysk.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!