One Day Soon

Okładka książki One Day Soon A. Meredith Walters
Okładka książki One Day Soon
A. Meredith Walters Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: One Day Soon (tom 1) literatura obyczajowa, romans
One Day Soon (tom 1)
One Day Soon
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-02-17
2016-02-17

Nie zawojowała mojego serca, miała potencjał, a i temat był ciekawy... kontrowersyjny, ale czegoś mi tu zabrakło... Nie ma sytuacji bez wyjścia Yoss,jak dla mnie nie walczył, poszedł na łatwiznę, wybrał znane zło niż nieznane i walkę o lepsze jutro. Do tego zakończenie, totalnie mnie rozczarowało.
To chyba nie był najlepszy moment na tą książkę. Może w innym miejscu, innym czasie , mój odbiór byłby inny.

To chyba nie był najlepszy moment na tą książkę. Może w innym miejscu,...

"Because one day soon, I promise you that all this ugly will become something beautiful."

Przez większą część książki po głowie tłukł mi się tekst piosenki zespołu HEY który idealnie pasuje do całego obrazu.

"Kochaj mnie mimo wszystko..."

W ostatnim czasie naprawdę trudno mi znaleźć książkę, która poruszyłaby we mnie te najbardziej wrażliwe i istotne struny emocji, za którymi tak podążam wybierając lekturę. Szukam perełek, tych niesapomnianych, które będą potrafiły złamać mi serce na pół chociaż raz - "One day soon" łamało mi serce przy KAŻDYM rozdziale. To naprawdę trudna powieść, o trudnym temacie, o trudnych wyborach i jeszcze trudniejszej Miłości, ale jednak Miłości przez duże "M". Niepewność i mało co nie przyprawiła mnie o zawał serca, autorka pisze fenomenalnie, cudownie kreuje obraz i surowość warunków w jakim żyli bohaterowie. Ich uczucia tak bardzo namacalne, że trudno było nie czuć każdej z nich, czy to radości, smutku, rozpaczy i zakochania, bezgranicznej miłości i dotkliwości każdego popełnionego błędu. Historie o tzw. "Drugich szansach" są chyba moimi ulubionymi, bo pokazują siłę uczuć na przestrzeni czasu a ta jest chyba jak do tej pory najbardziej dramatyczną ze wszystkich jakie czytałam. Podziwiam Imogen i co zaskakujące dla mnie samej - podziwiam również Yossa a uwieżcie mi, mimo tego co robił jest go za co podziwiać.

Nigdy jej nie zapomnę <3

"Kochaj mnie mimo wszystko..."

Powieść "One Day Soon" napisana przez A. Meredith Walters jest jedną z lepszych książek jakie czytałam w ostatnim czasie. To pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam, ale na pewno nie ostatnia. Urzekł mnie jej styl pisania, który jest bezbłędny, a także niezapomniana historia, którą Pani Walters wykreowała.
Historia Yossa i Imogen jest jedną z tych naprawdę smutnych, przytłaczających, chwytających za serce i zapadających w pamięci na bardzo długo. Jest to pięknie napisana historia o przetrwaniu, poświęceniu i drugiej szansie, a także o pierwszej miłości, która nigdy nie przeminęła. Każdy rozdział, czy strona sprawia, że nie sposób jest się oderwać. Dodatkowo jestem niemal pewna, że nie było rozdziału, w którym nie miałam łez w oczach. Czytając szukam właśnie takich książek. Pełnych emocji i wzruszeń. Z uwagi na to, że przeczytałam już sporo powieści tego typu nie jest łatwo do mnie trafić. Jednak raz na jakiś czas trafiam na taką perełkę jak "One Day Soon".
Podsumowując uwielbiam wszystko w tej pozycji: historię, głównych bohaterów, sposób pisania, okładkę a nawet tytuł pozycji. Zwrot one day soon od dzisiaj jest jednym z moich ulubionych. Jest to wg mnie pozycja obowiązkowa dla fanów romansów. Naprawdę warto się w niej zatracić chociaz na chwilę.

“A happy story doesn’t always have a happy ending.”

Historia Yossa i Imogen jest jedną z tych naprawdę...

• Po angielsku
  • Gatunek: Romans/Erotyka
  • ☆NIEZAPOMNIANE☆
  • 2016
  • Nie no, serio muszę przeczytać.
  • Literatura amerykańska
  • ANGIELSKIE