Ai Miłość

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
miłość, Ai, poezja, wiersze, Japonia, gejsza
poezja
Monika

Joanna Shigenobu (ur. w 1976)- bydgoszczanka,która swoje miejsce na ziemi odnalazła w dalekiej Japonii. Autorka wierszy,bajek i felietonów o Japonii,a także wielka entuzjastka teatru japońskiego.Jej debiutancka książka „Mr Fugu”,została właśnie przetłumaczona na język japoński. Najnowszą pozycją autorki jest tomik wierszy zatytułowany „Ai”, wydany staraniem naszego wydawnictwa. Miłosne wersy...

Najnowszą pozycją autorki jest tomik wierszy zatytułowany „Ai”, wydany staraniem naszego wydawnictwa. Miłosne wersy oplecione są kwiatami wiśni, maków i czerwienią kimona... Nad kartkami cicho niczym wiatr,unoszą się też słowa pieśni o smutnej białej gejszy z ulicy Kamiennej w Bydgoszczy. 11 wierszy zostało przetłumaczonych na język japoński.

źródło opisu: http://www.projektpejzaz.pl

źródło okładki: http://www.projektpejzaz.pl