Haunted on Bourbon Street

Cykl: Jade Calhoun (tom 1)
Wydawnictwo: Bayou Moon Publishing
2 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
1940299063
angielski
Monika B

Jade uwielbia swoje nowe mieszkanie- dopóki pod prysznicem nie dołącza do niej duch. Kiedy empatia Jade Calhoun wprowadza się do mieszkania nad barem ze striptizem na Bourbon Street, oczekuje, że jej życie stanie się bardziej interesujące. Nie brała jednak pod uwagę zaprzyjaźnienia się z tancerką erotyczną, zauroczenia silnego ducha i uczucie do właściciela mieszkania- Kane’a. Bycie empatią nigdy nie wpływało pozytywnie na jej związki. Nie ma więc wątpliwości, że swój dar trzymała zawsze w tajemnicy. Jednak gdy duch ze straszenia jej przenosi się na terroryzowanie Pyper, tancerki, Jade musi użyć swojej unikalnej mocy by ją ocalić. Oprócz tego potrzebuje pomocy Kane’a, który ujawnia jej swój własny skrywany sekret. Czy znajdzie sposób na zaufanie zarówno jemu jak i samej sobie, by w porę uratować Pyper?

Monika B | 2016-02-22
Przeczytana: 12 lutego 2016

Przypomniało mi się dlaczego tak bardzo nie lubię historii o duchach.
Gdy zobaczyłam, że jestem dopiero w połowie, chciałam to już porzucić. Jak flaki z olejem to za mało powiedziane. Kręcenie się w kółko, randomowe informacje rozrzucone to tu, to tam.
Jade empatka i Kane dreamwalker- połączenie idealne? On nijaki, ona nijaka, czyli wszystko się zgadza.
Przy Kat i Holly miałam wrażenie, że zostały wprowadzone tak bardzo na doczepkę, że aż rzucało się to w oczy z kilometra.
Wątki czarownic i łowcy duchów, który tak na prawdę nim nie był, stanowiły taką abstrakcję w całej historii, że aż nie mogłam doczekać się rozwiązania ich.
Worek pełen wszystkiego, a jak wszystkiego to niestety niczego. Zawiodłam się i nie polecam.