Środa popielcowa

Wydawnictwo: NoNoBo

Środa popielcowa to powieść pełna gorących emocji i niezwykłego wdzięku, ukazująca splot sprzecznych uczuć. Jimmy urywa się z wojska. Z typową dla siebie gwałtownością i przerażeniem postanawia założyć rodzinę. Christy jest w ciąży i chce urodzić dziecko. Z Jimmym czy bez niego musi stawić czoła przeszłości i przygotować się do tego, co ma nadejść. Christy i Jimmy jakimś cudem, jadą przez Amerykę podrasowanym Chevroletem z lat 70., od Albany, poprzez Nowy Orlean i Ohio, aż po Teksas. Z pary namiętnych lecz skłóconych kochanków zmieniają się w rodzinę.

źródło opisu: Matras

Sklep
Format
Cena

• Chcę Cię usłyszeć
  • Dotrzymana obietnica
  • Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
  • Lady M.

8,08 (13 ocen i opinii)
Dotrzymana obietnica
Jill Anderson

6,93 (29 ocen i opinii)
Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
Lars Mytting

Rzymski poranek
Virginia Baily

10 (1 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
paticzyta | 2014-12-05
Przeczytana: listopad 2014

Bardzo dobra książka. Napotkałam ją przypadkiem czekając na dworcu. Mój pociąg miał przyjechać dopiero za godzinę. Udałam się do pobliskiego kiosku i wyszperałam spośród przecenionych książek właśnie ją. Miałam w kieszeni 10 zł. Ona była za 9. Przyciągnęła mnie okładka. Stwierdziłam,że nic nie stracę. Wzięłam ją i zaczęłam czytać - gdzie ja raczej książek nie czytam. I wiecie co ? Nie mogłam się oderwać! Mimo to z braku czasu ją zostawiłam w niecałej połowie i parę miesięcy później stwierdziłam,ze muszę się znów do niej zabrać. I przegapiłam wykład na uczelni. Książka dla każdej kobiety i mężczyzny. Ciekawy język, dobry przekaz. Ogólnie byłam bardzo zadowolona.

Edyta | 2014-03-04
Przeczytana: luty 2014

Recencje powinno sie pisać na gorąco, najlepiej tuż po przeczytaniu książki. Ja tego niestety nie zrobiłam. Książka mnie zaskoczyła, a bardziej sam autor, u którego nie spodziewałam się takiej wrażliwości i znajomości kobiecej duszy. Opisana historia z pozoru nic wielkiego ale istotne sa tu przemyslenia, monologi duszy prowadzone zarówno przez głownego bohatera jak i przez jego dziewczynę. To jest - sama nie wiem - dobre czy też całkiem niezłe i zaskakujace.

agaton1984 | 2015-11-14
MaggieDeBriccassar | 2015-09-18