Środa popielcowa

wydawnictwo
NoNoBo
typ
papier
6,04 (28 ocen i 2 opinie)
Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
paticzyta | 2014-12-05
Przeczytana: listopad 2014

Bardzo dobra książka. Napotkałam ją przypadkiem czekając na dworcu. Mój pociąg miał przyjechać dopiero za godzinę. Udałam się do pobliskiego kiosku i wyszperałam spośród przecenionych książek właśnie ją. Miałam w kieszeni 10 zł. Ona była za 9. Przyciągnęła mnie okładka. Stwierdziłam,że nic nie stracę. Wzięłam ją i zaczęłam czytać - gdzie ja raczej książek nie czytam. I wiecie co ? Nie mogłam się oderwać! Mimo to z braku czasu ją zostawiłam w niecałej połowie i parę miesięcy później stwierdziłam,ze muszę się znów do niej zabrać. I przegapiłam wykład na uczelni. Książka dla każdej kobiety i mężczyzny. Ciekawy język, dobry przekaz. Ogólnie byłam bardzo zadowolona.

Edyta | 2014-03-04
Przeczytana: luty 2014

Recencje powinno sie pisać na gorąco, najlepiej tuż po przeczytaniu książki. Ja tego niestety nie zrobiłam. Książka mnie zaskoczyła, a bardziej sam autor, u którego nie spodziewałam się takiej wrażliwości i znajomości kobiecej duszy. Opisana historia z pozoru nic wielkiego ale istotne sa tu przemyslenia, monologi duszy prowadzone zarówno przez głownego bohatera jak i przez jego dziewczynę. To jest - sama nie wiem - dobre czy też całkiem niezłe i zaskakujace.

Nielotna | 2015-05-05

Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Robert Ludlum
    88. rocznica
    urodzin
    Prawda zawsze jest w oczach. I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie.
  • Edward Lee
    58. rocznica
    urodzin
    Nie musisz brać ślubu z drzewem, by zerwać jabłko.
  • Eve Ensler
    62. rocznica
  • Anthea Turner
    55. rocznica
  • Pär Lagerkvist
    124. rocznica
    urodzin
    Wszystko na świecie, wszystko, co się dzieje i czym ludzie się zajmują, ma na swój sposób jakiś sens. Ale samo życie nie ma żadnego sensu i nie może go mieć. Bo wtedy nie mogłoby go być.
  • Raymond Carver
    77. rocznica
    urodzin
    Moje życie płynęło sobie, płynęło, a potem stanęło w miejscu. Nie tyle stanęło w miejscu, ile zatrzymało się z hukiem. Myślałam, jeśli dla niego nic nie jestem warta, to nie jestem nic warta dla siebie ani w ogóle dla nikogo. To było najgorsze z tego, co czułam. Myślałam, że pęknie mi serce. Co mówi... pokaż więcej
  • Edward Bulwer-Lytton
    110. rocznica
  • Claire Castillon
    40. rocznica
    urodzin
    Można mnie zabrać wszędzie, przystosowuję się do temperatur i ludzi, zawsze nadaję na tej samej fali, w tym samym rytmie. Prawdziwy kameleon.
  • Robert Brylewski
    54. rocznica
    urodzin
    Odkryłem uzależnienie ludzkości gorsze niż wszystkie narkotyki, uzależnienie od stawiania kropki na końcu zdania. Zaczynamy zdanie od "ja", a na końcu musimy postawić kropkę, żeby podkreślić, że tam zawiera się nasza niewzruszona racja. Jeśli nie zostawisz sobie furtki z napisem "nie wiem", trafiasz... pokaż więcej
  • Beatrice Sparks
    3. rocznica
    śmierci
    Dobrze, że krwawiące ludzkie serce to tylko metafora, bo inaczej nasza planeta ociekałaby czerwienią.
  • Władysław Łoziński
    102. rocznica
    śmierci
    Co za świat, co za świat! Groźny, dziki, zabójczy. Świat ucisku i przemocy. Świat bez władzy, bez rządu, bez ładu i bez miłosierdzia. Krew tańsza od wina, człowiek tańszy od konia. Świat, w którym łatwo zabić, trudno nie być zabitym. Kogo nie zabił Tatarzyn, tego zabił opryszek, kogo nie zabił oprys... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku