Nasz Papież. Świadkowie świętości Jana Pawła II

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
papież, jan, paweł

Niezwykłe, bardzo osobiste historie o świętości Jana Pawła II opowiedziane przez osoby, które były najbliżej Papieża i złożyły swoje świadectwa podczas Procesu Beatyfikacyjnego. Fotograf Arturo Mari opowiada o najbardziej wzruszającej chwili, której oprócz niego nie widział nikt, papieski ceremoniarz abp Piero Marini o tajemnicach papieskiej zakrystii, siostra Marie Simon-Pierre Normand o cudownym uzdrowieniu za wstawiennictwem Papieża z choroby Parkinsona. Postulator Procesu Beatyfikacyjnego, ks. prałat Sławomir Oder ujawnia, czemu Jan Paweł II dziś nas zawstydza, zaś znany watykanista Gian Franco Svidercoschi odsłania historię, jak Papież nakłonił go do napisania książki Historia Karola Wojtyły, która stała się kanwą filmu Karol – człowiek, który został Papieżem… i wiele innych wzruszających, zdumiewających, a czasem i zabawnych opowieści.

źródło opisu: www.edycja.pl

źródło okładki: www.edycja.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!