Angielski z dreszczykiem - konwersacje. Ślady piekielnego psa

Tłumaczenie: Magdalena Hildebrand
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Angielski z Dreszczykiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bertelsmann Media
Compact Lernkrimi Englisch Konversation. Die Spur des Höllenhundes
83-7391-35-80
język angielski

Angielski z dreszczykiem to cztery książki: Pogoń za wampirem (słownictwo podstawowe), Tajemnice obrazu; (wzbogacanie słownictwa), Zagadki mumii (gramatyka), Ślady piekielnego psa (konwersacje). Dzięki nim czytelnik odświeży i poszerzy znajomość języka angielskiego, wzbogaci zasób słów i poćwiczy gramatykę. Każda książka to: trzymająca w napięciu i pełna humoru historyjka kryminalna; ciekawe ćwiczenia wplecione w treść opowiadania; test sprawdzający postępy w nauce.

źródło opisu: Bertelsmann Media, 2005

kinkiet | 2014-04-02

Jak to z reguły bywa, tego typu książki nie są zbyt górnolotną literaturą, ale nie jest to ważne, bowiem ich celem jest nauka języka poprzez niewyszukaną fabułę. W przypadku mojej osoby, taka forma nauki sprawdza się rewelacyjnie. Zdecydowania bardziej wolę czytać proste historyjki, niż męczyć się z jakimiś testami, a i tu mamy trochę zadań. Tę serię polecam, jednak tym, którzy naukę dopiero zaczynają. Jest to na moje oko chyba A2/B1.

Olaf Koprowicz | 2016-07-17
Pani_Wu | 2016-06-30