Are You Alice? tom 8

Tłumaczenie: Mateusz Makowski
Cykl: Are You Alice? (tom 8)
Wydawnictwo: Waneko
Are You Alice?
akcja, przygoda, fantasy, tajemnica, josei, manga
komiksy
dehira

Chyba nie sądziliście, że Alicja spotkał na swojej drodze już wszystkich wartych uwagi dziwaków z Krainy Czarów? Tym razem przyjdzie mu się spotkać z pewnymi bliźniakami i odpowiedzieć sobie na pytanie "Co zrobisz dla Alicji?".

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: www.waneko.pl

Anezka | 2019-06-21
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wymienione, 2019
Przeczytana: 21 czerwca 2019

Kolejni nowi bohaterowie. Nieudana próba pozyskania nowego imienia. I rodzi się pytanie, kiedy ta opowieść zostanie zakończona?

Magdalena | 2018-06-24
Przeczytana: 23 czerwca 2018

Przystojny ochroniarz po drugiej stronie lustra.
Alicja, która ma zostać królową.
Kapelusznik, którego już od kilku tomów podejrzewam, że jest mistrzem i którego ochroniarz nie widział.
I żal Alicji, który jej radzi.
Ten tom był chyba najbardziej intrygujący ze wszystkich.
Gorąco polecam ! ! !

NieZnamSięToSięWypow | 2017-11-13

Główne przygody protagonisty schodzą nieco na dalszy plan. Na pierwszy zaś wysuwają się pozostali mieszkańcy Krainy Czarów w tym Kapelusznik, Kot z Cheshire, Alicja i Mistrz oraz biały królik. Najbardziej zadowalają kolejne sceny z Kapelusznikiem, zwłaszcza już w pierwszym rozdziale Through the Looking Glass, gdzie jeden kadr, będący zbliżeniem na jego uśmiech, jest wręcz znakomity. Okazuje się bowiem, że ten skryty i porywczy bohater, ma swój plan na oszukanie zakończenia opowieści.

Reszta recenzji na Nie znam się, to się wypowiem: