Wilk w matni

Cykl: Podziemny front (tom 8)
Wydawnictwo: Sport i Turystyka
komiksy
Tohverus

Maj 1945 roku. Berlin zdobyty. Jednak wielu hitlerowskich zbrodniarzy pozostaje na wolności. Jest tak m.in. z Heinrichem von Kniprode - wysokim oficerem SS. Ukrywa się w Berlinie pod fałszywym nazwiskiem Blumke. Zostaje jednak rozpoznany przez polskiego chirurga Piotrowskiego, który usunął mu tatuaż SS, a później cudem uniknął śmierci. Tak rozpoczyna się gra między naszymi dobrymi znajomymi "Stefanem" i "Zbyszkiem" a "złymi" Amerykanami, którzy chcieliby zatrzymać Kniprodego do swojej dyspozycji, aby w przyszłości wykorzystać jego wiedzę do walki z komunizmem. Kolejny raz zbrodniarz Kniprode unika kary.

źródło opisu: http://komiksy-prl.to-tu.net/prl.tworczosc.4.0.html

źródło okładki: http://komiksy-prl.to-tu.net/pliki/galeria/pawilony/big/1418807115.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!