Drapieżnik

Seria: Galeria
Wydawnictwo: Muza
8373194487

Samolubny, bezwzględny, twardy, groźny jak drapieżnik oto cechy, jakich wymagają od pracowników duże banki. Specjalistów, poruszających się bez trudu w świecie milionowych transakcji, kształci na specjalnym kursie w Nowym Jorku bank inwestycyjny Bloomfielda Weissa. Zakończenie szkolenia ma zagwarantować znakomite posady i wielką karierę w świecie finansów. Czeszka Lenka i urodzony w Anglii Polak, Chris Szczypiorski, byli jego uczestnikami. Dziesięć lat po zakończeniu kursu już jako wspólnicy zaczynają odnosić sukcesy, ale Lenka ginie na oczach Chrisa od skrytobójczego ciosu nożem. Chris przypadkiem wpada na trop zabójcy i odważnie zmierza do jego ujęcia.

Kamcia1211 | 2016-04-03
Na półkach: Przeczytane, Audiobook