KUCHNIA DLA FACETA

Tłumaczenie: Hanna Turczyn-Zalewska
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Man-Up Your Meals
puma86

Solidne, zdrowe, sycące posiłki. Przepisy, które zaspokoją każdego faceta. Obfite przekąski, dania główne i desery. Dowiedz się, jak uwarzyć własne piwo, usmażyć idealny stek i...wygrać konkurs na żarłoka.

źródło opisu: Opis okładkowy

źródło okładki: Empik

Wiki | 2019-08-07
Przeczytana: 15 października 2017

Książkę kupiłam dla mojego (obecnie już ex) faceta :) Świetny kształt, bardzo twarda ( praktyczne w kuchni), niedroga i z pięknymi zdjęciami. Przepisy są dość łatwe, z dość łatwo dostępnych składników. W większości są to szybkie przepisy i naprawdę z typowo męskim żarełkiem. :) Wytłumaczone jak krowie na rowie nie obrażając przy tym inteligencji Panów. Moim zdaniem warta uwagi. Polecam!