Szczerbaty uśmiech szalonego małolata

Okładka książki Szczerbaty uśmiech szalonego małolata Krzysztof Kain May
Okładka książki Szczerbaty uśmiech szalonego małolata
Krzysztof Kain May Wydawnictwo: Ekolog rozrywka
rozrywka
Ekolog
1994-01-01
1994-01-01

Okładka książki Saturator #2 R. Almanzor, Sławomir Burszewski, Michał Ciuńdziewiski, Błażej Duda, Krzysztof Kain May, Kmita & Buchaniec, Tomek Kozak, Roman Maciejewski, Paweł Mazur, Pawlikowski & Buchaniec, Grzegorz Proniewski, Radek/Stawros
Saturator #2 R. Almanzor, Sławom...
Okładka książki Xerofrenia. Antologia wierszy z tomików wydawanych w obiegu alternatywnym i nie tylko Sławomir Burszewski, Paweł Dunin-Wąsowicz, Piotr Dzięciołowski, Dariusz Eckert, Łukasz Gorczyca, Krzysztof Grabowski, Mariusz Grzebalski, Jarosław Hejenkowski, Krzysztof Kain May, Szymon Kantorski, Marek Karcerowicz, Jacek Katos Katarzyński, Bogusław Kopiec, Marcin Kornak, Adrianna Kowalska, Artur Kozdrowski, Robert Lewandowski, Marzena Lizurej, Sławomir Łuczak, Kazik Malinowski, Remigiusz Okraska, Marcin Paruzel, Piotr Piątek, Jacek Podsiadło, Andrzej Stefan Rodys, Kazimierz Siejka, Inga Sieprawska, Jacek Sierpiński, Jan Sobczak, Zygmunt Staszczyk, Andrzej Tokarski, Jarosław Wróblewski, Sławomir Żuberek
Xerofrenia. An... Sławomir Burszewski...