Kadruj z głową

Wydawnictwo: Nikon Polska Sp. z o. o.
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Kadruj z głową
poradniki
buziaczek197

Firma Nikon dba równocześnie o jakość swoich produktów i wyposażenie użytkowników w niezbędną wiedzę, dzięki której fotografia będzie wspaniałym i ekscytującym hobby. Niniejsza książka nie tylko pokazuje, jak w pełni wykorzystać możliwości kompaktowych aparatów cyfrowych, ale także podsuwa wiele inspirujących pomysłów na ciekawe ujęcia.

źródło okładki: mój skan

buziaczek197 | 2016-02-15
Przeczytana: luty 2016

Jeśli ktoś tak jak ja fotografuje amatorsko to polecam ogromnie tą książkę. Jest świetnie wytłumaczona. Można w niej dowiedzieć się jak robić dane zdjęcie zarówno z aparatów cyfrowych jak i lustrzanek. Sposoby fotografowania, światło wokół nas, obróbka komputerowa, tematy fotograficzne dla nikogo już nie będą problemem. Książka jest bardzo fajnie wydana. I przez markę, która jak dla mnie jest najlepsza na rynku. POLECAM !!! dla hobbystów i pasjonatów.