Mój przyjaciel strażak

bajki
Charlotte

Hej! Oto strażak Gaśniczek stoi tam, obok Izy. Zajrzyjmy razem z nim wprost do strażackiej remizy! Zaczniemy od wielkich drzwi: kto mruga znad posadzki? Oto przed nami jest prawdziwy wóz strażacki! Dzięki tej bajecznie kolorowej książeczce z ruchomymi elementami, najmłodsi czytelnicy dowiedzą się jak bardzo odpowiedzialna jest praca strażaka, a także miło spędzą czas. W innych tytułach serii dzieci spotkają: pilota, policjanta oraz kapitana statku

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!