Zuchy

1982-01-01
1982-01-01
8320302188
zuchy harcerstwo ZHP

Okładka książki Na pionierskim obozie. Z doświadczenia Międzynarodowego Obozu Pionierskiego w Cieplicach Jerzy Majka, Marek Wardęcki
Na pionierskim... Jerzy Majka, Marek ...

Ot, niespodzianka. Jak to sobotnie porządki księgozbioru mogą owocować zaskoczeniem i niemałą podróżą do przeszłości.
Poradnik Młodzieżowej Agencji Wydawniczej dla Instruktorów ZHP na szczeblu zuchowym. Robiony "po staremu", ponad czterystustronicowy, rzeczowy i bogato ilustrowany, z rysunkami i diagramami, tabelami. Podzielony na siedem części.
Znajdziemy tam "wstępniak" o istocie ZHP, a potem już same perełki:
organizacja drużyny zuchowej i zbiórek, gry i zabawy, gwiazdki zuchowe i odznaczenia, no i marzenie każdego zucha, potem harcerza - sprawności.
Co ciekawe pamiętam, ze książki tej używano nie tylko na szczeblu zuchowym, lecz także z powodzeniem wyżej.
Myślę również, że niniejsza pozycja z pewnością przyda się wszystkim osobom na co dzień pracującym "z małymi terrorystami" :D.
Na pewno warto do niej zajrzeć.

Znajdziemy tam "wstępniak" o...

• -POSIADAM-
  • Rozrywka 1