Tajemnica meczetu

Seria: Najpiękniejsze Miłości
Wydawnictwo: Amber
Secret of the mosque
Joanna

Kocham cię, najdroższa, moja miłość jest tak szalona, gorąca i nieodparta, że jedynym mym pragnieniem jest uczynić cię moją, aby ani Bóg, ani żaden człowiek nie mógł nas rozdzielić. Upojona jego wyznaniem wyszeptała: - Ja też tego chcę. Lord Mervyn patrzył na nią tak, jakby obawiał się, że Rozella rozpłynie się w powietrzu niczym sen. I znów obsypał ją pocałunkami, jakby chciał uczynić ją swoją na wieki.

źródło opisu: Amber, 1997

źródło okładki: Skan własny

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!