Zemsta lorda

Wydawnictwo: Amber
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Lord Ravenscar's Revenge
Joanna

Wpatrywała się w niego szeroko otwartymi oczami, jak urzeczona. - Czy tęskniłeś za mną? - zapytała. - Jest to jedna z rzeczy, o których chciałem z tobą porozmawiać - rzekł. - Dlatego tak bardzo zależało mi, żeby cię odnaleźć. - Naprawdę chciałeś... mnie odnaleźć? Uśmiechnął się, a ona pomyślała, że jej pytanie wydało mu się bardzo głupie. - Musisz wiedzieć, że dom wydał mi się bez ciebie pusty. Nie chciałem być w nim bez ciebie.

źródło opisu: Amber, 1978

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

meggykotka | 2017-05-05
Przeczytana: 05 maja 2017

A jednak! Druga książka Barbary Cartland zostaje u mnie.

Caryl przybywa na ratunek siostrze, a w zamian zostaje pobita i wyrzucona nieprzytomna na ulicę w eleganckiej dzielnicy Londynu. Podnosi ją dwóch wstawionych dżentelmenów i prowadzi do domu obok.

Reszty nie opowiem, bo później dzieje się to co najfajniejsze w tej książce.

Książka przyjemna, ciekawy bieg wydarzeń, główna bohaterka coś jednak ma w głowie. To miłe, bo często bohaterki kreowane przez ta autorkę są nijakie i bezradne. Polecam Paniom na miły babski wieczór.

Anius93 | 2018-07-18
Domi7938 | 2018-03-01