Rutta i Kodama #2

Tłumaczenie: Tomasz Molski
Cykl: Rutta i Kodama (tom 2) | Seria: Boys Love
Wydawnictwo: Kotori
るったとこだま (Rutta to Kodama)
okruchy życia, romans, yaoi, manga, kotori
komiksy
aquaori

Takao Ruizaki, zwany Ruttą, oraz Kodama Miyagi są współlokatorami w szkolnym internacie. Minęło już kilka miesięcy, odkąd Rutta, dotychczas znany jako gbur i chuligan, zaproponował Kodamie, by zostali parą. Mimo że sprawy między nimi układają się nadzwyczaj pomyślnie, jest coś, co jednemu z nich nie daje spokoju... Jak Rutta zareaguje na niespodziewaną prośbę swojego chłopaka?

źródło opisu: Kotori, 2017

źródło okładki: www.kotori.pl

Rege | 2018-02-27

Wciąż to bardzo sympatyczna opowieść.

Magdalena-cherry | 2018-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2018

Urocza historia dwóch kochających się nastolatków jak dla mnie hmmm zbyt prosta i bezproblemowa 😉 tak jakby nie możliwa życiowo

Kosz_z_Książkami | 2018-01-28

Jeżeli znudziły Was wydumane dramaty, bądź jeżeli szukacie pełnej ciepła historii o miłości, a przy tym gustujecie w gatunku boys love trafiliście właśnie na pozycję, która z pewnością kupi Wasze serca. Zapraszam do zapoznania się z pierwszym i drugim tomem historii tytułowych bohaterów – Rutty i Kodamy.

Kodama Miyagi z powodu pracy swojego ojca zmuszony został do zmiany szkoły w trakcie semestru, w dodatku w akademiku ląduje w jednym pokoju z budzącym grozę wśród innych uczniów chuliganem – Takao Ruizakim. Choć wydawałoby się, że nie jest to zbyt pozytywny początek nauki w nowej szkole okazuje się, że Ruizaki (zwany Ruttą) jest w rzeczywistości sympatycznym i troskliwym chłopakiem, a między bohaterami rodzi się przyjaźń. A przynajmniej tak jest początkowo, gdyż przyjaźń szybko zmienia się w coś więcej, gdy Rutta wyznaje swoje uczucia Kodamie. Nowy uczeń choć z początku się waha postanawia dać szansę temu uczuciu i sam zanim się obejrzał wpada po uszy.

Tak rozpoczyna się historia...

Magdalena | 2018-01-01
Przeczytana: 26 grudnia 2017

Cała manga o Rucie i Kodamie!
Ale to było super. Wprost nie mogłam się oderwać od ich love stroy. Podsyciłam tylko swój apetyt na nich.
Chce więcej!
Ciekawe, kiedy następny tom :D.
Gorąco polecam ! ! !

Belcia70 | 2017-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2017

2 tomik zdecydowanie lepszy niż pierwszy :)
Mega uroczy :D