Duchy Białego Domu /Paranormalna historia prezydentury

Tłumaczenie: Anna Kłosiewicz
Wydawnictwo: Vizja Press&IT
The Haunting of the Presidents: A Paranormal History of the U.S. Presidency
duchy, Biały Dom, prezydenci, USA

Jakie tajemnice zdradził John F. Kennedy, już po swojej śmierci? Czemu Pierwsza Dama, Hillary Clinton, czuła potrzebę nawiązania kontaktu z jedną ze swoich poprzedniczek? Który z prezydentów przyznawał prywatnie, że widział UFO? Jakie jest źródło niesamowitego światła bijącego z Pokoju Różanego? Skandale rozgrywające się w Białym Domu zawsze przykuwały uwagę opinii publicznej, ale mało kto...

Skandale rozgrywające się w Białym Domu zawsze przykuwały uwagę opinii publicznej, ale mało kto słyszał o udokumentowanych zdarzeniach z pogranicza sfery zjawisk nadprzyrodzonych, do jakich dochodziło na przestrzeni ponad dwóch stuleci za murami tej imponującej Rezydencji. Wszystko to składa się na zbiór rzetelnych informacji od czasów George'a Washingtona aż po administrację Billa Clintona.

boudika | 2016-10-19
Wisła | 2015-11-02
Monika Zaczyk | 2015-02-26
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 24 sierpnia 2015
Solyenna | 2014-08-27
Na półkach: Przeczytane, Mój zbiór.
Martyna Stępień | 2014-01-09
magdac | 2014-01-04