Beholden

Cykl: The Belonging Duet (tom 2)
Wydawnictwo: BAAE Publishing
Beholden
angielski
B78

I tried resisting him. I fought to ensure history wouldn’t repeat itself. In the end, Jackson and I knew he would win. He broke down my walls, obliterated every excuse, and made me love him against all odds. Then he shattered my heart into thousands of pieces. I can’t let him back in. It was hard enough surrendering my heart the first time. If he hurts me again, I’ll never survive. No matter...

Then he shattered my heart into thousands of pieces.

I can’t let him back in. It was hard enough surrendering my heart the first time. If he hurts me again, I’ll never survive. No matter what he thinks, we’re beholden to our past.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/22188422-beholden

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/22188422-beholden

Róża | 2019-09-26
Przeczytana: 26 września 2019

Druga część o wiele lepsza od pierwszej. W poprzedniej wkurzało mnie strasznie podejście Jacksona, manipulowanie i zwodzenie i tak w kółko. W tej części podobało mi się to, jak Jackson walczył o Catherine, do samego końca. Dobrze się czytało. Polecam.

ppaula195 | 2019-09-11
Przeczytana: 11 września 2019

Kontynuacja losów Cateriny i Jacksona była dla mnie troszkę męcząca. Początek książki trzymał w napięciu, jednak z każdym rozdziałem książka robiła się zwyczajnie nudna i monotonna. Pod koniec jedynie cos się zaczęło dziać i zakończenie bardzo mnie usatysfakcjonowało.

Jagusia | 2019-08-23

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dalsze losy Catherine i Jacksona, gdzie po wyjeździe do Afganistanu Jackson jest ciężko ranny. Przetransportowany do szpitala w Niemczech,przy łóżku przez kilka tygodni czuwa dziewczyna. Dalsze obawy, koszmary, strach, powrót do zdrowia jak i siła ich miłości doprowadzają nas po burzach i zawieruchach w ich życiu do happy endu.

Melania1987 | 2019-08-07
Na półkach: Przeczytane, Angielski, 2019
Przeczytana: 07 sierpnia 2019

Cat momentami irytująca. Jackson walczący o ich związek na wszelkie sposoby. Jak to komandos nie poddaje się i dobrze.
Przeżyli razem różne tragedie, ale na końcu odnaleźli siebie i to jest najważniejsze w tej historii – miłość zwyciężyła. Bardziej spodobała mi się tak część.

Katka8802 | 2019-07-19

po 1 czesci bylam zachwycona, drugiej nie dalam rady skonczyc. ciagnie sie, wlecze i jest poprostu nudaaaaa.

Katarzyna | 2019-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2019

Świetna kontynuacja opowieści o Catherine i Jacksonie. Rewelacyjnie się czyta, a emocji nie brakuje. Ta dwójka wiele przeszła ale jest dla nich nadzieja, którą nie powinni zepsuć.
Druga część przenosi nas do Niemiec, do szpitala, w którym przebywa ciężko ranny Jackson. Został postrzelony w Afganistanie podczas akcji odebrania zwłok swojego przyjaciela Aarona. Kolejna bliska mu osoba ginie , od Catherine niedawno uciekł, chcąc zapewnić jej bezpieczne życie. Boi się, że skrzywdzi wszystkich, których kocha,stąd jego decyzja o nagłym wyjeździe. Ona także walczy, codziennie zmaga się z mechanizmami obronnymi, jakie sobie zbudowała, aby nie zostać ponownie odrzuconą. Ale strach i brak bliskości są nie do zniesienia. Przez kilka tygodni czuwa przy jego łóżku, a gdy dostał pozwolenie na opuszczenie szpitala, wyjeżdża razem z nim.Jego umysł wyczerpują koszmary, o których nie chce rozmawiać. Bardzo się o niego martwi, ale wie, że on dźwiga ciężar świata na swoich barkach. Czuje się za...

Katarzyna-M-90 | 2019-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2019

Druga część jest troszku słabsza od pierwszej...

I wiecie co??? W tej części tak straaasznie denerwowała mnie Cat!!!

Dziewczyna zdecydowanie nie potrafi dopuścić Jacksona do głosu i go najnormalniej w świecie wysłuchać. Woli się "biczować", być Jego "ofiarą"...i uciec...

Wrrrr!!! Jakie to było irytujące!!!

Jednak i tak polecam :)

magpie101 | 2018-03-01
Przeczytana: 01 marca 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Drugi tom kontynuacji Beloved duzo slabszy, do polowy nic sie nie dzialo, troche meczace byly ich ciagle obawy o utrate jej/jego.
W koncu wychodzi na jaw tajemnica jaka skrywal Janson ale postawa i zachowanie Cat dla mnie jest nie do przyjecia. Nie slucha i nie pozwala mu wyjasnic, fakt on zatail przed nia prawde ale w chwili kryzysu ona zachowuje sie jak rozkapryszone dziecko i ucieka. Ucieka daleko od niego choc go kocha, wiec, ze on jest miloscia jej zycia jednak nie chce sluchac, a potem lament, gdy poznala prawde, bo przeciez nie bylo tak jak zakladala ale juz za pozno aby byc razem przez jej podjeta decyzje. ktora podjela w momencie, gdy byla rozgoryczona.
Na szczescie epilog rekompensuje wszystko, polecam!

Ewitka | 2017-12-08
Na półkach: Przeczytane, E-book, Romans, 2017
Przeczytana: 04 grudnia 2017

Druga część tej opowieści jest bardzo różna. Zaczyna się bardzo interesujacym Prologiem, który może podnieść czytelnikowi ciśnienie i narobić stracha, a przede wszystkim zadać pytanie: co się stało, a potem przez połowę ksiązki mamy typową obyczajówkę opisującą codzienność zmagania się z chorobą, rehabilitacją i opieką nad osobą potrzebujacą pomocy. A potem nagle w połowie ksiązki mamy przełom i spada na nas grad "niespodzianek". Wówczas zachowanie bohaterki moze nas irytować, bo tak naprawdę każdy zasługuje na drugą szansę i mozliwość wyjasnienia, nawet jeśli wczesniej nie miał odwagi tego zrobić. Na szczęście mamy happy end, wyjasnienie, kto wygrał słynny bieg z przeszkodami z poprzedniej cześci, no i cudownie zabawny epilog.

broon | 2017-04-03

Przez połowę książki główna bohaterka mnie denerwowała i drażniła swoją postawą :) tyle że główny bohater wynagradza :)