Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge

Tłumaczenie: Janusz Ochab
Wydawnictwo: Wilga
7,44 (39 ocen i 9 opinii) Zobacz oceny
10
7
9
3
8
7
7
12
6
6
5
3
4
0
3
0
2
1
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Alfie Bloom and the Secrets of Hexbridge Castle
data wydania
ISBN
9788328031258
liczba stron
320
słowa kluczowe
magia, sekrety, tajemnice
język
polski
dodała
Nadia

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling. Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko to zmienia się, gdy zostaje on wezwany do biura tajemniczego prawnika i dziedziczy zamek pełen cudów. Ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu Alfie dowiaduje się, że urodził się w tym samym zamku…...

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.
Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko to zmienia się, gdy zostaje on wezwany do biura tajemniczego prawnika i dziedziczy zamek pełen cudów. Ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu Alfie dowiaduje się, że urodził się w tym samym zamku… sześćset lat temu, podczas magicznego przeskoku czasu. Orin Hopcraft, ostatni z druidów ukrył w zamku starożytną magię, której inni poszukują, lecz, która nigdy nie powinna zostać użyta. Z pomocą swoich kuzynów: Madeleine i Robina, prawnika i latającego dywanu Alfie musi chronić magię przed przeciwnikami i strzec tajemnicy zamku Hexbridge.

 

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/alfie-bloom-i-tajemnice-zamku-hexbridge.html

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/alfie-bloom-i-tajemnice-zamku-hexbridge.html

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 2652
Magdalena | 2016-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2016

Świetna książka! Mnóstwo przygód, zagadek do rozwiązania i zaskakujących rzeczy.
Można przejść do świata smoków, strasznych nauczycieli i zmiennokształtnych ludzi!
Polecam!

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Zobowiązana

,, Zobowiązana ,, powieść o mądrych i silnych kobietach . Jestem nią cała przepełniona , na pewno przez jakiś czas ponoszę ją w sobie . Właśnie takie...

zgłoś błąd zgłoś błąd