Wiersze Moje

poezja
Ridero
2016-02-12
2016-02-12

Nie wiem czy znam wszystkie wiersze. Być może, że te najnowsze nie. Ale wiem jedno . W poezji miłosnej to wypełniona biała plama, która od wielu lat była. Dziękuję Wojtku za Twoje wiersze. Czytam je kiedy mam dobry nastrój, kiedy mi smutno, kiedy dopada mnie nostalgia za krajem.Nie przestawaj pisać, proszę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dosyć obszerna książka jeżeli chodzi o poezję. Piękne wiersze, istniejące częściowo na blogu, częściowe wyjęte z szuflady, a może i nowe? Bardzo romantyczne, ale jest trochę satyry i fraszek. Polecam. Autor ma już wypracowany własny styl. Można go nazwać człowiekiem renesansu, ambasadorem miłości.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To drugi tom wierszy tego autora. Są tam te nowe i te z szuflady. Jak na razie to największy wydany tomik wierszy tego autora. Kto zna choć kilka, sięgnie po resztę, tak napisano w recenzji na jego blogu.

• Prywatna

Dodaj cytat z książki Wiersze Moje