Historia pewnej miłości

Wydawnictwo: Ridero
10 (3 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny

Historia Pewnej Miłości to opowiadanie o uczuciach powstałych na portalu społecznościowym. Młoda 25 letnia dziewczyna i starszy mężczyzna. Zwykła przyjaźń przeradza się w głęboką miłość. Powstaje klasyczny trójkąt. Są rozterki, padają z jej strony słowa - wiek to tylko liczba..
ISBN 987-83-65236-54-8

źródło opisu: własne

źródło okładki: wydawnictwo Ridero

Diana | 2016-02-08
Przeczytana: 03 lutego 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

To opowieść o Ance, znam ją i pisaliśmy na Facebooku. Dziewczynie do szaleństwa zakochanej w Wojtku. Nasz pisarz widząc dużą różnicę wieku zniechęcił ją do bycia razem na zawsze. Tak, jest tam trójkąt. Jej narzeczony dowiaduje się o nich i każe to zerwać. Padają słowa Anki - nie każ mi wybierać. Bo Wojtek na pewno zostanie. Piękne uczucie i wielkie. Znam go od dawna. Takich prawdziwych mężczyzn już niema. No chyba w starych filmach.

Wojciech-Paweł Wiatr | 2016-04-13
Przeczytana: 20 marca 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Tym opowiadaniem autor zadebiutował na blogu Andrzeja Rodana. To prawdziwa historia dojrzałego mężczyzny i młodej dziewczyny. Poznają się na Facebooku. Ze zwykłych rozmów rodzi się uczucie. W końcu ona się zastanawia kto jest młodszy, jej 32 letni narzeczony, czy prawie 60 letni mężczyzna. Po chwili dodaje - wiek to tylko liczba, a facet 60 letni składa się z trzech części, która każda ma po 20 lat...

Karolina | 2016-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Polecam, piękne. Znam tą historię z Facebooka. Opowieść zaczęła się na blogu Andrzeja Rodana, przyjaciela Wojciecha Pawła Wiatr. Namówiony przez tego wielkiego pisarza, zaczął tworzyć. Ta niesamowita historia zdarzyła się naprawdę, chociaż trudno w to uwierzyć. Na FB była jednak autoryzowana przez bohaterkę. Polecam

Siobhan Webber | 2016-02-28
Zarix | 2016-02-17