1000x połącz kropki. Zwierzęta

1000 DOT-TO-DOT.ANIMALS
kropki, zwierzęta
rozrywka
Olga

Aż 1000 kropek do połączenia na każdym z wyjątkowo dużych rysunków (25×35 cm) o niespotykanym poziomie szczegółowości! Łącząc kropki w książce Thomasa Pavitte’a poczujesz się artystą – twoja kreska odda detale, cienie, rysy twarzy i pozostałe subtelności słynnych arcydzieł malarstwa! Wszyscy pamiętamy z dzieciństwa łączenie kropek – ta przyjemność wystarczała na kilka chwil, kiedy stopniowo...

Wszyscy pamiętamy z dzieciństwa łączenie kropek – ta przyjemność wystarczała na kilka chwil, kiedy stopniowo odkrywaliśmy, jaką niespodziankę skrywają rozproszone punkty.

1000x POŁĄCZ KROPKI. ZWIERZĘTA nadają temu ponadczasowemu zajęciu nowy wymiar. Proste kontury stopniowo przekształcają się w stylowe rysunki o wyrazistej kresce i eleganckim cieniowaniu. Wystarczy trochę cierpliwości, by zachwycić się dziełami stworzonymi za pomocą pojedynczej linii. Łączenie kropek nie jest już wyłącznie zabawą dla dzieci!

Aby łatwiej było odnaleźć kolejne kropki, występują one w kilku kolorach. Wykonanie każdego rysunku zajmuje mniej więcej od pół godziny do godziny, a nagrodę stanowi prawdziwe dzieło sztuki, które można wyrwać i powiesić na ścianie.

Zgadywanie, co wyłoni się z łączonych kropek, jest świetną rozrywką w każdym wieku. To zajęcie doskonale nadaje się na deszczowe lub wakacyjne dni. Jest to też doskonały sposób uczenia dzieci zasad rysunku. W procesie łączenia kropek widzimy, w jakiś sposób kreski tworzą obszary o różnym zaciemnieniu, nadając rysunkom głębi.

źródło opisu: http://www.insignis.pl/ksiazki/1000x-polacz-kropki-zwierzeta/

źródło okładki: http://www.insignis.pl/ksiazki/1000x-polacz-kropki-zwierzeta/

Capricorn | 2016-03-16

Nabyte z pełną premedytacją - wiedziałam, ze mnie ta zabawa nie odstresuje, a chciałam sprawdzić, na kogo podziała. Podziałała na siedemnastolatka :)
Zabawa graficzna na długie godziny, dla wytrwałych. Druk bardzo dobrej jakości, bardzo precyzyjny.

ksiazkaznadzieja | 2016-02-27
Przeczytana: 2016 rok

Dziś chcemy Wam polecić fantastyczną zabawę. Na pewno pamiętacie ją z dzieciństwa. Bo kto z nas nie łączył kropek tworząc fascynujące obrazki w dzieciństwie.

1000x POŁĄCZ KROPKI. ZWIERZĘTA nadają temu zajęciu nowy wymiar. Z pozoru chaotyczne kroplik podpisane liczbami stopniowo zmieniają się w piękne rysunki. Ale do tego potrzeba cierpliwości...
Cała recenzja na:

Wiedźminka | 2016-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2016

Tytuł: "1000x połącz kropki: Zwierzęta".
Autor: Thomas Pavitte
Wydawnictwo: Insignis
Liczba stron: 48
Data premiery: 13-01-2016

Książki "antystresowe" zawojowały już całkowicie księgarnie i mają tłumy fanów. Co rusz ukazuje się nowy tytuł, a ich wybór jest naprawdę ogromny. Czy chcemy kolorować przeróżne wzory, począwszy od zwierząt, kwiatów, tatuaży, czy nadać koloru postaciom i obrazkom z kultowego Harry'ego Pottera, Gry o tron, czy Małego księcia? Wybór należy do nas.

Chyba większość z nas lubiła w dzieciństwie malować i rysować. Kolorowanki okazały się wspaniałym pomysłem dla osób dorosłych, które chcą przyjemnie spędzić wolny czas, czy odstresować się i usiąść z kredkami w ręku i skupić się na tworzeniu czegoś.

Pozycja "1000x połącz kropki - zwierzęta" to zbiór łamigłówek w których poprzez połączenie tysiąca kropek - tworzymy obraz zwierzątka: papugi, kota, pandy, lisa i wielu innych. To nie tylko świetna rozrywka dla dzieci, ale również dla każdego, kto lubi takie sprawy...