Jak zdobyć Nagrodę Nobla?

Wydawnictwo: Muchomor
nauka, naukowcy, nagroda, wiedza
Muchomor

Do zdobycia nagrody Nobla możesz zacząć się przygotowywać już od najmłodszych lat!
Z tej książki dowiesz się, kim był Alfred Nobel, jak powstała nagroda, kto i za co ją przyznaje. Poznasz niektórych laureatów i ich osiągnięcia.

źródło opisu: https://www.muchomor.pl/

źródło okładki: https://www.muchomor.pl/

Banita76 | 2017-10-05
Przeczytana: 05 października 2017

Niby dla dzieci, ale myślę, ze niejeden dorosły może się podszkolić w wiedzy o świecie, a w sumie o wybitnych jednostkach i ich osiągnięciach. Bardzo lubię rysunki Daniela de Latour, wszystko razem stanowi fajną lekturę na wieczór :)

bibi | 2016-02-09
Przeczytana: luty 2016

Pomysłowa tematyka książki może zainspirować dziecko do własnych działań, pobudzania i realizacji marzeń. Promuje kreatywność. Pokazuje, że warto dążyć do celu niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku, wyznania czy koloru skóry (bo kryteria nagradzania są wyśrubowane, ale uznają równe prawa wszystkich obywateli świata). Polecam.