angielski
Madeline

A USA Today Bestseller, this book is based on a true story. This is a New Adult Contemporary Romance standalone, full-length novel that includes mature content, not suitable for younger readers. (Rated R) Cate Forbes , a dedicated college student with a carefully plotted future, doesn’t know the first thing about love. When she accepts a blind date with a rumored tasty piece of eye candy,...

A USA Today Bestseller, this book is based on a true story.

Cate Forbes , a dedicated college student with a carefully plotted future, doesn’t know the first thing about love. When she accepts a blind date with a rumored tasty piece of eye candy, she thinks she can get by with a night of fun. Cate’s plans quickly unravel when she gets one look at the sexy…

Drew McKnight.

The relentless hockey-playing medical resident knows what he wants— a career in Oncology and Cate. Although he’s heard the gorgeous brunette is a little relationship skittish, a single night out isn’t what he has in mind. Determined to have her — in every way possible— he shows her just what a future with him would hold.

Only life has other plans. The unthinkable happens and everything begins to shatter. Both in too deep, they will have to fight the cruel and hang onto the beautiful.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/27484033-cruel-beautiful

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/27484033-cruel-beautiful

AZorka | 2019-01-13

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

O ja Cię kręcę co za książka! Sięgnęłam po nią skrajnie znudzona. Z reguły unikam powieści o zmaganiach z chorobą, nie lubię też wątku odgrzewanych związków. Tak jak zazwyczaj połykam romanse tak ten snuł się jak spagetti xxl. Z początku :)
W książce przeplatają się rozdziały przeszłość-teraźniejszość. To historia młodziutkiej Cate i starszego od niej 8 lat Drew. On-student medycyny i przyszły onkolog . Przyznam jest do zrzygania słodko. Jest ponad 500 stron a przeważają serduszka,tęcze,dziubki. Są dłużyzny, niepotrzebne opisy codziennych czynności, nic nie wnoszące do fabuły. Potem Drew zaczyna źle się czuć, razem ze wspierającą go Cate walczy z rakiem. W międzyczasie mamy wgląd w przyszłość, gdzie Cate niepewnie stara się odbudować swój związek z... Drew. Więcej nie zdradzę. Powiem tylko tak- pod sam koniec, na ostatnich około 100 stronach autorka mnie zmiażdżyła, wgniotła w fotel, totalnie zaskoczyła, rozmamłała i rozkleiła. Dlatego myślę, że to rozwlekanie treści było celowe i...

TooToo | 2018-10-03
Przeczytana: 03 października 2018

Cudna!
Emocjonalna!
Nietuzinkowa!
Trzeba przeczytać!!!

O pierwszej miłości – która nie jest ostatnią.
I o ostatniej – która nie jest pierwszą.
O pierwszych razach i kolejnych szansach.
O tym, że miłość zjawia się … gdy jej się nie spodziewamy … nie szukamy … nie jesteśmy gotowi … czy godni jej zaznać.
Brzmi dziwnie. Intrygująco. Niezrozumiale.
Kto przeczytał – wie o czym mowa.
Kto się jeszcze waha – gorąco polecam.
Jeśli jednak szukacie lekkiej i wielokrotnie powielanej historii z płytkimi bohaterami i durnowatymi dialogami – Rozczaruje Was. Nie ten adres!
Ale jeśli macie ochotę na historię z przesłaniem, wyrazistymi bohaterami i nieszablonową fabułą - To jest jak najbardziej książka dla Was!

Zaopatrzcie się jednak w chusteczki, bo bez nich się nie obejdzie.

Gabi | 2018-09-30
Przeczytana: 30 września 2018

Cate Forbes, studentka college'u ma zaplanowaną przyszłością. Kiedy zgadza się na randkę w ciemno z o wiele starszym ciachem, jak się potem okazało, nie przypuszcza,że spotka miłość swojego życia.
Drew McKnight.
Nieustępliwy gracz hokeja, student medycyny wie czego chce - karierę w onkologii i Cate.
Tylko życie ma inne plany. Staje się coś nie do pomyślenia i wszystko zaczyna się rozpadać, bo życie nie jest tylko piękne ale i okrutne.