Jedność i oddzielnie

Oneness and separateness
oli

Książka stanowi cenną lekturę dla każdego rodzica, uchyla bowiem rąbka tajemnicy i ukazuje świat wewnętrzny dziecka, które wkracza dopiero w życie i samo nie potrafi jeszcze komunikować swoich potrzeb przy pomocy słów. Louise J. Kaplan autorka książki potrafiła je w tym niejako wyręczyć. Najważniejszą podróż w życiu odbywamy w trakcie jego pierwszych trzech lat, kiedy dziecko wyłania się ze stanu jedności z matką i w procesie „drugich narodzin” konstytuuje się jako istota obdarzona psychiką, która zaczyna pojmować różnice między „moje” i „twoje”, „ja” i „ty”. Jest to książka dla każdego rodzica i specjalisty, który zawodowo zajmuje się najwcześniejszym rozwojem dziecka.

źródło opisu: sklep.eneteia.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!