Jaśki. Album rodzinny

Tłumaczenie: Magdalena Talar
Cykl: Jaśki (tom 3)
Wydawnictwo: Znak emotikon
Une belle brochette de bananes
Magdalena Talar
Ag2S

Nowe Jaśki jak z obrazka
Rodzinny album zawsze kryje mnóstwo opowieści. A album Jaśków wprost pęka w szwach! Wakacje u dziadków na wsi, psoty Jaśka Demolki czy najmądrzejsze rady Jana-A – tego nie sposób zapomnieć.

Jaśki wracają do korzeni – zgadnijcie, co z nich wyrośnie!

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Bardzo fajna książka. Polecam

Dla wszystkich fanów Fistaszków zapraszam http://lubimyczytac.pl/grupa/2148/fanklub-charlesa-m-schulz

Peppermint_Pati | 2017-06-27

Spodziewałam się czegoś więcej, ale niezła.

Piotr | 2017-05-16
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 16 maja 2017

Jak dobrze mieć dzieci! Nie omija nas wówczas przyjemność czytania tak znakomitych książek. Czytanie tej, jak i poprzednich części Jaśków, przerywane było wybuchami zbiorowego śmiechu. Polecam.

Dostałam ją na jutrzejsze urodziny od siostry.... :D Przeczytałam błyskawicznie !!!!!! W niecałą godzinę... ;)
Z Jaśkami NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ!!!!!! <3 POLECAM KAŻDEMU, ZWŁASZCZA NA RELAKS I POPRAWĘ HUMORU!!!!! ;) :D ;) :* <3