Ag2S

Czyja krew zostanie przelana, a kto poczuje słodki smak zemsty? Są błędy, których nie sposób naprawić. Są winy, których nie można wybaczyć. I są ludzie, którzy nie spoczną, dopóki nie nasycą się zemstą… ~***~ Ulicami miasta biegnie ranna dziewczyna. Udało jej się uciec. Na jak długo? Jej tropem podąża pościg. Ale biegnący w ślad za nią zabójcy wiedzą, że oni też muszą oglądać się za siebie....

Czyja krew zostanie przelana, a kto poczuje słodki smak zemsty?

~***~
Ulicami miasta biegnie ranna dziewczyna. Udało jej się uciec.
Na jak długo?

Jej tropem podąża pościg. Ale biegnący w ślad za nią zabójcy wiedzą, że oni też muszą oglądać się za siebie. Bo jest ktoś, kto gotów jest nawet wstać z martwych, żeby ją uratować.

Rozpoczyna się śmiertelnie niebezpieczna gra z czasem, w której stawką jest więcej niż jedno życie.

Kto tak naprawdę jest tu myśliwym, a kto ofiarą?

~***~
Zemsta to wybuchowa mieszanka tajemnicy, akcji i pożądania. Ale także opowieść o potędze miłości, zdolnej odkupić błędy z przeszłości… lub strącić w najczarniejszą otchłań.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

dalia | 2019-07-25
Przeczytana: 24 lipca 2019

"Zemsta" jest równie dobra, co pierwsza część: "Mistrz". Akcja dynamiczna, pod koniec książki jeszcze bardziej nabiera tempa. Czyta się w napięciu i z wielkim zainteresowaniem. Lektura porywająca. Warto byłoby zekranizowac obie części. Teraz przede mną leży inna powieść autorki "Ścigany", już słyszałam, że świetnie się czyta.

hladi_lady | 2019-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2019

Umęczyłam się z tą książką niesamowicie. Pierwsza część mnie porwała, ale w tym przypadku to totalna klapa. Dużo nieścisłości jak dla mnie. Plus za to, że dopiero pod koniec książki zorientowałam się kim tak naprawdę jest Człowiek bez Twarzy.

Moonitka | 2019-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2019

Brawo Pani Katarzyno! Nie oderwałam się od książki, zanim jej nie skończyłam. Przyznam, że parę książek temu odstawiłam Panią, jakoś zbyt przewidywalne i nudne się to stało ale ta książka przypadkiem trafiła do mnie i chociaż przeczytałam "Mistrza", nie szukałam kolejnej części a mimo to...musiałam ją po prostu przeczytać, brawo!

Agnieszka Śpikowska | 2019-03-16
Przeczytana: 14 marca 2019

Wow, co tu się działo w tej książce! Ciągłe zwroty akcji, systematycznie narastające napięcie, sytuacje które sprawiały, że wstrzymywało się oddech. Rewelacja! Aż szkoda, że to już koniec. Książka pochłonięta przez jeden wieczór, także musiała być faktycznie świetna. Polecam!

ania1485 | 2019-02-12
Przeczytana: 05 maja 2018

Druga część jest troszkę mniej wciągająca jak pierwsza ale i tak mimo wszystko dużo się dzieje. A zakończenie jest nie przewidywalne. Polecam przeczytać.

Joanna | 2019-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2019

Co za irytująca książka :-( Kompletny niewypał. O ile pierwsza część jakoś mnie wciągnęła i nie mogłam się oderwać, tak teraz zupełna porażka.

Historia, która się kupy nie trzyma, całkowicie przewidywalna i jakby napisana tylko po to, żeby kontynuować pierwszą część, bez żadnego racjonalnego pomysłu.

Prychnęłam na głos ze śmiechem, kiedy jednej z bohaterek podawany jest narkotyk, który we wspaniały sposób wymaże z jej pamięci traumatyczne przeżycia. Serio?

Zakończenie to dla mnie nieporozumienie, a szybkość wątków i zwrotów akcji była momentami aż denerwująca. O co tu chodziło? :D

O ilości literówek już nawet nie wspomnę...

popilnuj | 2019-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2019

Książkę można oceniać dwojako. Po przeczytaniu części pierwszej, która wg mnie była na wysokim poziomie - od razu złapałam za część drugą. Ta jednak, nieco gorsza - wzbudziła we mnie mieszane uczucia. Nieco gorsza - nie oznacza, że nie warta uwagi ALE. Dzielę ją na wątek miłośny i ten... "niemiłosny". Przy czym ten pierwszy nie dorównuje do pięt temu drugiemu. Pomysł na książkę, na fabułę nie odbiega od części pierwszej - co oznacza, iż jest naprawdę dobrym pomysłem i byłby nim w całej swej okazałości gdyby nie... uczucia. A raczej opisy dotyczące miłości i wszystkiego co z nią w tej książce związane. Brnęłam przez "to" jak w jakimś mule... czekałam aż skończą się opisy miłosnych uniesień z myślami, że więcej tego nie zniosę... i te "złe" odczucia rekompensowała oczywiście reszta książki, akcja, pojawiające się nowe fakty, pomysł i spryt autorki. Jednakże... oceniając całość nie mogę napisać 10/10. Infantylność niektórych postaci, dramat w opisie scen "łóżkowych", czułam...

Gosia | 2019-01-17

Rewelacyjna!!!

lissa3 | 2018-12-26

Wciągająca ale i trochę naciągana...

kasiowa | 2018-11-25
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 13 marca 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Rewelacyjna kontynuacja "Mistrza". Do końca miałam nadzieję, że zakończy się inaczej, niestety... Mafia nie wybacza nigdy. Gorąco polecam!