Cztery wiosny

Wydawnictwo: Nowy Świat

Jest to trzeci zbiór poezji Teresy Kaczorowskiej, z zawodu reporterki, ale też doktor nauk humanistycznych z dziedziny historii. Pisze poezję i prozę. Jest autorką ośmiu książek związanych z pamięcią historyczną i przeszłością narodową, z których dwie dotyczą zbrodni katyńskiej. Jedna z nich Kiedy jesteście, mniej boli... (2003) ukazała się w USA w j. angielskim jako Children of the Katyn Massacre (McFarland, 2006). Wydała również dwa zbiory poezji: Dotyk prawdy (2002) i Ze słowikiem w duszy (20