Jak założyć własny biznes - okruchy, iskierki, fajerwerki

Wydawnictwo: Ridero
biznes, motywacja, kobiece biznesy
biznes, finanse
pajkasia

"Jak założyć własny biznes" to zbiór inspiracji, refleksji, fragmentów tekstów, które ukazywały się od 2011 roku na stronie internetowej Latającej Szkoły. Wydany specjalnie z okazji ZLOTU 2016 w Krakowie.

źródło opisu: Okładka książki.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

pajkasia | 2016-02-04
Przeczytana: 03 lutego 2016

Agata Dutkowska - Matka Założycielka Latającej Szkoły dla kobiet, propagatorka i opiekun wielu kobiecych biznesów, które powstały z pasji i miłości do tworzenia. Autorka opowiada nam historię biznesu - swojego, koleżanek, wręcz uniwersalnego i przeprowadza przez wszystkie wzloty i upadki od powstania pomysłu, poprzez jego przemyślenie na wszystkie strony aż do realizacji i zarabiania niewacikowych pieniędzy. Odrzuca panujące w społeczeństwie tabu, że nie da się zarobić pieniędzy na tym co się kocha i pokazuje, że należy bać się i robić. O tak, BÓJ SIĘ i RÓB to najpiękniejsze przesłanie tej książki!Wszystkie okruchy, iskierki i fajerwerki biją autentycznością, zarażają pasją i sprawiają, że ten mityczny biznes kiełkujący gdzieś z tyłu głowy staje się realny. I w pełni się zgadzam z autorką piszącą: "wierzę, że właśnie tak można się czegoś nauczyć: słuchając cudzych historii, ale robiąc wszystko po swojemu". Bać się i robić, kochać i tańczyć. ;)

Kaś | 2018-08-10
Przeczytana: 09 sierpnia 2018

Książka Agaty jest rewelacyjna. To taki EKSPRESOWY poradnik, na co zwrócić uwagę zakładając swój biznes. Agata na bazie swoich doświadczeń opowiada jak wypracować relację z kientem i jak można wzbudzić wątpliwość i nie ufność w kliencie :D Nie zdradzę, który to rozdział, ale tak jak obiecała Agata uśmiałam się i będę długo go wspominać!!!

"Jak założyć własny biznes" jest krótką książką, ale w dobie braku czasu idealną. Jest to książka do której będzie się wracać by podnieść się na duchu, zainspirować i przypomnieć o ważnych lekcjach!!!

Gdy zaś za bardzo będziemy chciały odlecieć, przywoła nas do porządku dziennego, że w całym naszym biznesie chodzi o KLIENTA i jego zadowolenie, a nie nasze "mi się wydawało, ja chciałam" itd.

Bardzo polecam! :)

Dorotka_eu | 2017-09-13
Przeczytana: 13 września 2017

Energetyzująca, inspirująca a przy tym pełna naprawdę mądrych rad! Czyta się świetnie, polecam bardzo!

kasiace | 2016-12-02
Przeczytana: 01 grudnia 2016