Mój tata z obcej planety

Wydawnictwo: Pierwsze

Piotrusia ma prawie 12 lat, mieszkaz mamą, która ma słabość do romansów tychw książkach i tych w życiu. Mama bez powodzeniaszuka dla niej nowego taty. Wszystko się zmienia,kiedy na ich balkonie ląduje wielkie, świecącejajo: pojazd z obcej planety. Piotrusia zaczynapodwójne życie a na warszawskim Ursynowiei w krainie za siedmioma niebami, za siedmiomasłońcami, za siedmioma jeziorami...

maja180701 | 2015-05-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 22 maja 2015

Niezwykle zaskakująca książka. Kiedy myślisz, że to już koniec nagle następuje niespodziewany zwrot akcji. Jedna z tych, których łatwo się nie zapomina. Autorka świetnie połączyła świat realny, w którym kryje się mnóstwo niebezpieczeństw, ze światem fikcji. Myślę, że bez względu na wiek czy płeć warto sięgnąć po tę wspaniałą powieść.

Kotkolot | 2010-07-19

Dlaczego ludzie tak nienawidzą Innych? Jak to się dzieje, że sąsiad staje przeciwko sąsiadowi? - piękna powieść fantasy z odniesieniami do jak najbardziej realnych problemów. Dla młodzieży 12+

Anita | 2011-08-12
Przeczytana: kwiecień 2011

"Mój tata z obcej planety" składa się z 9 rozdziałów i kończy się zakończeniem. pisana w formie pamiętnika. Książka oprowadzająca po 3 różnych płaszczyznach jakimi są miasto, wież i planeta Lwa. Intrygująca i ciekawa chociaż jakoś strasznie ujmująca nie jest.

Otori | 2016-09-23
Przeczytana: 2014 rok