biznes, finanse

obniża Twoją wiarygodność, wywiera wpływ na życie innych osób, może zniszczyć Twoją karierę. Nie wyobrażam sobie, żeby komuś lektura tej książki nie przyniosła pożytku. Polecam ją innym ludziom zarówno na gruncie towarzyskim, jak i zawodowym. Punktualność liczy się nie tylko w biurze. Bill Bednarskiwiceprezydent OEM i Lycensing Technology, Tyco International Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. Anton Pawłowicz Czechow Spr

źródło opisu: materiały wydawnictwa

ALF | 2014-08-15