Każdy może zarobić milion

Wydawnictwo: Psychoskok
poradniki
Monika

Wiesz, że twoja sytuacja finansowa w dużej mierze zależy od sposobu twojego myślenia? Czy przypominasz sobie, byś w szkole uczył się czegokolwiek o oszczędzaniu, inwestycjach, finansowej niezależności? Czy nauczyciele i najbliżsi zawsze wmawiali ci, że najlepszym z możliwych zawodowych rozwiązań jest etat i praca u kogoś (i na kogoś!)? Z tęsknotą wyczekujesz wypłaty, bo pod koniec miesiąca twoje konto świeci pustkami? Jeśli chcesz w końcu zmienić swoją sytuację finansową, poznaj podstawowe reguły dążenia do bycia bogatym! „Każdy może zarobić milion” to poradnik, który pomoże ci zrozumieć podstawowe różnice w myśleniu bogatych i biednych. Nic w życiu nie przychodzi od tak, ale bogatym może stać się każdy z nas! I oczywiście jednym z kluczy do sukcesu jest pomysł na biznes, znajomości, nawet łut szczęścia, to pierwszą podstawową kwestią jest zmiana myślenia, zmiana mentalności „biedaka”, wyzbycie się stereotypowego myślenia na rzecz odwagi, by zawalczyć o dostatniejsze życie. Autor poradnika „Każdy może zarobić milion” nie da ci gotowej recepty na sukces, ale pomoże ci zrobić pierwszy krok w dążeniu do realizacji marzenia o byciu bogatym! Kiedy dowiesz się, czym jest finansowa wolność, nie będziesz mógł uwierzyć, że kiedyś żyłeś i myślałeś inaczej!

TomaszPink | 2018-07-03

Ocena taka za to ,że dużo treści autor powiela ze swojej innej książki.
Wygląda to tak jakby tylko chodziło mu o zarabianiu na kolejnej książce a nie na przekazaniu wartościowej wiedzy.
Tytuł to w słownictwie internautów clickbait.
Pozdrawiam

jaassiek | 2018-03-24
Przeczytana: 19 marca 2018

Irytuje mnie takie rozciąganie książki dla objętości.Przeczytałem z trudem.

Justyna Lenk | 2016-08-17
Na półkach: Przeczytane, 2016

Pieniądze- któż by nie chciał ich mieć. Zwykło się mawiać, że szczęścia nie dają, a jednak, większość ludzi z wdzięcznością powitałaby przypływ sporej gotówki. Należę do tej większości i lubię się cieszyć niezależnością finansową. Nic więc dziwnego, ze z wielką ciekawością sięgnęłam po poradnik Mariusza Sandera, o obiecującym tytule: „Każdy może zarobić milion”. Jesteście ciekawi, czy to w ogóle możliwe? A może chcecie wiedzieć, jak zgromadzić tak niebotyczną sumę? Nic nie stoi na przeszkodzie- sięgnijcie po książkę i zacznijcie działać!

„Udział w szkoleniach i konferencjach, czytanie książek, oglądanie i słuchanie wykładów – to wszystko jest bardzo ważne w Twojej edukacji. Ale musisz zdać sobie sprawę, że te czynności nic nie zmienią, jeśli nie zaczniesz praktycznie czegoś robić. Wymienione aktywności nie mają same w sobie jakiejś mocy sprawczej, ich rolą jest raczej pobudzić Cię do działania. Uwierz w siebie i natychmiast zacznij coś zmieniać! Od dzisiaj” (M.Sander, „Każdy może...

Qulturasłowa | 2016-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2016

Masz poczucie, że twoje zarobki nie są odpowiednie do posiadanych umiejętności? Że wciąż brakuje ci na podstawowe potrzeby? Nie pamiętasz, kiedy byłeś na wakacjach, bo wciąż oszczędzasz na „czarną godzinę”? Obawiasz się, jak będzie wyglądała twoja emerytura przy obecnym poziomie dochodów? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to znak, że koniecznie musisz zająć się zdobywaniem wiedzy finansowej. Celem jest generowanie przychodów w oczekiwanej wysokości, a także właściwe nimi zarządzanie, bo przecież … każdy z nas może zostać milionerem.
O tym, że zarabianie kwot z kilkunastoma zerami jest możliwe, przekonuje nas Mariusz Sander w swojej książce „Każdy może zarobić milion”. Opublikowana nakładem wydawnictwa Psychoskok pozycja, to niewielkiej objętości poradnik, który dotyka najważniejszych kwestii związanych z inteligencją finansową oraz zwraca uwagę na nasze ograniczenia, które nie pozwalają nam wygrywać. Po książkę powinien sięgnąć szczególnie ten czytelnik, którego...

Monika | 2016-02-03

Jak zadbać o własne finanse? czy każdy może stać sie bogaczem? Jeśli pragniesz doświadczyć przełomu finansowego w swoim życiu, książka ta jest napisana właśnie dla Ciebie!