Szczęśliwe małżeństwo

Wydawnictwo: W drodze
poradniki
Sławomir

Ta książka to inspirujący poradnik, pokazujący, co zrobić, aby zbudować szczęśliwe małżeństwo. Autorki w bezpośredni i dowcipny sposób przypominają o sprawach dobrze nam znanych, o których wciąż jednak zapominamy w codziennym życiu. Dostarczają prostych narzędzi, takich jak gesty, słowa, drobne czynności, dzięki którym wzajemna relacja małżonków, a także ich relacja z Bogiem, będzie się rozwijać z każdym dniem.

„O wiele lepiej jest pracować nad małżeństwem, które się ma, niż zmieniać partnerów w nadziei na lepsze rozdanie”.

źródło opisu: https://www.wdrodze.pl/opis,1245,Szczesliwe_malzenstwo.html

źródło okładki: https://www.wdrodze.pl/opis,1245,Szczesliwe_malzenstwo.html

katarzynka | 2019-03-13
Przeczytana: 13 marca 2019

Dobra książka dla małżonków, zarówno młodych, jak i z dłuższym stażem. Dla tych, którzy mają trudności w relacjach, jak i dla tych, którym układa się życie małżeńskie. Dobrze mieć tę wiedzę.

Prosty w obsłudze poradnik zawierający praktyczne wskazówki dla osób pozostających w związku małżeńskim. Konkretne pomysły, jak rozmawiać z mężem/żoną, jak się wobec siebie zachowywać. Czyta się szybko, zawsze można wrócić do konkretnej porady, jest ich dokładnie 101.
Ciekawa propozycja dla par. Warto mieć ją w domu na półce.