Zacznij mówić po angielsku! Jak przełamać barierę językową?

Wydawnictwo: Samo Sedno
poradniki
Ewa

Dominika Ziętara | 2018-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2018

www.zaczytana-na-zaboj.pl

Mocno się trzymajcie, bo ta książka to HIT! Na wstępie zaznaczę, że musicie liczyć się z tym, że po jednokrotnym przeczytaniu książki nie zaczniecie mówić płynnie po angielsku. Poradnik zawiera wiele form, ćwiczeń i zadań, które mają na celu POMÓC Ci mówić. Ta książka ma pchnąć Cie do działania, ruszyć twoje cztery litery i zachęcić do mówienia po angielsku.

Weronika Sokołowska - anglistka i iberystka. Jest właścicielem szkoły językowej Language Academy. Prowadzi genialny blog językowy i lifestylowy Language Lifestyle. ( koniecznie tam zajrzyjcie!)

MOIM ZDANIEM:
Zanim napiszę Wam co dała mi ta książka, chciałabym nakreślić jakie ja mam umiejętności i co do tej pory potrafiłam a czego nie. Odkąd sięgam pamięcią szybko zapamiętywałam słówka po angielsku, nie miałam większego problemu ze złożeniem zdania (bez znajomości gramatyki) tak aby ktokolwiek zdołał zrozumieć o co mi chodzi. W szkole nie byłam wybitna z angielskiego, ale nigdy nie stwarzał mi...

marlenap1 | 2018-09-10
Przeczytana: 09 września 2018

Super poradnik, praktyczne wskazówki, jak nauczyć się posługiwać na co dzień językiem angielskim. Wiele porad zastosuję w swoim życiu, niektóre techniki nauki były mi znane, inne zaś okazały się zupełną nowością. Warto mieć te książkę na półce u siebie w domu, co jakiś czas zaglądać do niej, co bardzo zmotywuje do nauki języka!

Qulturasłowa | 2016-05-19
Przeczytana: 19 maja 2016

Ile już razy rozpoczynałeś naukę języka obcego i nagle, po roku lub dwóch dochodziłeś do wniosku, że to nie dla ciebie, że nigdy się tego języka nie nauczysz? Ile pieniędzy już wydałeś na różnego rodzaju kursy czy warsztaty, które nie przyniosły znaczącej poprawy twoich kompetencji językowych? Ile razy kupowałeś kolejny podręcznik lub płytę do samodzielne nauki języka łudząc się, że zmotywuje cię to do nauki? Czy przerobiłeś chociaż jedną lekcję z tych książek?
Odpowiedzi na te pytania niech staną się bodźcem do refleksji nie tyle nad przyczynami niepowodzeń, ale nad możliwymi sposobami zmiany istniejącego stanu rzeczy. Być może zmiana ta stanie się możliwa już teraz, a to dzięki niezwykle cennej dla wszystkich osób pragnących władać obcymi językami książce Weroniki Sokołowskiej. Poradnik „Zacznij mówić po angielsku. Jak przełamać barierę językową” dostarcza szeregu metod, za sprawą których nauka języka może nie tylko stać się przyjemnością, ale i prowadzić do sukcesu (celu)....

MoznaPrzeczytac | 2016-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2016

Pełna recenzja książki na stronie:

Autorka "Zacznij mówić po angielsku! Jak przełamać barierę językową?" nie stara się nam sprzedać (de facto nieistniejącej) uniwersalnej recepty na szybką i skuteczną naukę języka, ale przekazuje Czytelnikowi do dyspozycji szeroki wachlarz praktycznych narzędzi, a także dołącza do nich elastyczne instrukcje obsługi.

Pełna recenzja książki na stronie:

Iliana | 2016-03-09
Przeczytana: 09 marca 2016

Autorka poradnika, który chcę Wam dzisiaj zaprezentować posiada nie tylko doświadczenie w zakresie nauczania języka angielskiego, jako lektorka języków obcych, anglistka, iberystka, ale przede wszystkim jako właścicielka szkoły językowej, prowadząca wykłady o językach obcych, doskonale rozumie, jak trudno uczyć się obcego języka, i jak wiele czynników składa się na to, by owy język mimo wszystko pojąć i posługiwać się nim.

Możecie zajrzeć na stronę internetową Pani Weroniki: http://languagelifestyle.pl/

Polecam, bardzo ciekawe i inspirujące porady!

A książka napisana ciekawie i jak w każdym poradniku Wydawnictwa Samo Sedno, podzielona na pięć rozdziałów, odpowiednio skategoryzowanych i przystępnie opisanych. Nie ma w niej nic niezrozumiałego. Piąty rozdział to ćwiczenia w formie „Dziennika rozwoju językowego”.

Zapraszam na całą recenzję na: