Happy, szczęśliwy orangutan z Borneo

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska

Poznaj historię wesołego orangutana o imieniu Happy oraz jego przyjaciół. Happy sam opowie, jak się żyje w tropikalnym lesie na wyspie Borneo, dlaczego został porwany przez ludzi i trafił do niewoli. Dowiesz się też, czy odnajdzie swoją mamę i będzie żył na wolności, oraz przekonasz się, że dzikie zwierzęta nie mogą być traktowane jak zabawki dla dzieci. Orangutany to przecież jedni z naszych najbliższych krewnych! Cieszą się i smucą tak samo jak my, ludzie.
Każdy z nas ma wpływ na losy naszej planety. Ta książeczka podpowie, jak o nia zadbać i dlaczego warto to robić.
Drodzy Rodzice! Znajdziecie tu ciekawostki, pomysły na zabawy i gry oraz sugestie psychologa dziecięcego, jak rozmawiać z Dzieckiem na trudne tematy.

źródło opisu: własne

źródło okładki: http://www.matras.pl/happy-szczesliwy-orangutan-z-...»

Nebulka | 2016-10-21
Przeczytana: 21 października 2016

Książeczka pełna kolorowych zdjęć, idealna dla młodszych i starszych miłośników naszych odległych kuzynów - orangutanków.