Jessika hipopotam, który kocha cały świat

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska

Jessika jest największą hipopotamią gwiazdą. Opowie wam o swoim niesamowitym życiu, jak została zaadoptowana przez ludzi. Czy lubi pozować do zdjęć i udzielać wywiadów. Dowiecie się też, ile kilogramów szpinaku zjada na śniadanie, który serial w telewizji uwielbia najbardziej i ile łóżek zniszczyła w tym roku, bo zarwały się pod jej ciężarem. Posiadanie tak wielkiego dziecka w domu to dla rodziców Jessiki wielki wielka radość ale też kłopot.
Każdy z nas ma wpływ na losy naszej planety! Jak o nią zadbać i dlaczego warto to robić podpowie wam ta książka.
Drodzy Rodzice! Znajdziecie tu ciekawostki, pomysły na zabawy i gry, sugestie psychologa dziecięcego jak odpowiadać na trudne pytania.

źródło opisu: http://www.matras.pl/jessika-hipopotam-ktory-kocha-caly-swiat,p,197240

źródło okładki: http://www.matras.pl/jessika-hipopotam-ktory-kocha-caly-swiat,p,197240

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!