Fusi, dzielny słonik z Kenii

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska

Fusi straciła mamę, kiedy była bardzo malutka i dlatego trafiła do sierocińca dla słoni w Kenii. Ta dzielna słoniczka opowie wam o swoich radościach, smutkach i marzeniach. A marzy o tym, że kiedyś będzie żyła na wolności i zostanie przewodniczką całego stada i, że któregoś dnia ludzie przestaną kupować ozdoby zrobione z kości słoniowej. Zdradzi Wam też, jak można zaadoptować słonika takiego jak ona.
Każdy z nas ma wpływ na losy naszej planety! Jak o nią zadbać i dlaczego warto to robić podpowie wam ta książka.
Drodzy Rodzice! Znajdziecie tu ciekawostki, pomysły na zabawy i gry, sugestie psychologa dziecięcego jak odpowiadać na trudne pytania.

źródło opisu: http://www.matras.pl/fusi-dzielny-slonik-z-kenii,p,197250

źródło okładki: http://www.matras.pl/fusi-dzielny-slonik-z-kenii,p,197250

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!