Echo
Dark Billionaire Romance
angielski

Dark Billionaire Romance Jak daleko się posuniesz, aby uratować ukochaną osobę? Czy możesz oddać swoje ciało? Swój umysł? Swoje serce? Ja tak zrobiłam i to kosztowało mnie wszystko. Mówi, że jest moim właścicielem. I to prawda. Podpisałam na sześć miesięcy pełną kontrolę nad moim ciałem i życiem mężczyźnie, którego nie znam. Planował to pięć lat. Mówią, że zemsta najlepiej smakuje na...

Dark Billionaire Romance

Ja tak zrobiłam i to kosztowało mnie wszystko.

Mówi, że jest moim właścicielem. I to prawda.

Podpisałam na sześć miesięcy pełną kontrolę nad moim ciałem i życiem mężczyźnie, którego nie znam. Planował to pięć lat. Mówią, że zemsta najlepiej smakuje na zimno. Ale mój szantażysta serwuje ją rozżarzoną do białości.

Jest uzależniony od mojej niewinności, a ja jestem uzależniona od niego.

On lubi mnie ranić. Ja kocham pozwalać mu. On przywrócił mnie do życia. Wyzwolił mnie. Sprawia, że moje serce czuje rzeczy, których nie powinno.

źródło okładki: http://www.goodreads.com

Gabi | 2017-10-07
Przeczytana: 07 października 2017

Ja tak zrobiłam i to kosztowało mnie wszystko.

Mówi, że jest moim właścicielem. I to prawda.

Jest uzależniony od mojej niewinności, a ja jestem uzależniona od niego.

Ale również mnie przeraża. Trzyma w swoich rękach losy życia mojego brata. Życia za kratkami za przestępstwa, których wiem, że nie popełnił. Mój szantażysta nie może porzucić zemsty na mojej rodzinie, a ja nie mogę być z nim, jeśli tego nie zrobi. Ale jestem niczym więcej jak motylem złapanym w jego sieci. Czy na prawdę mam wybór? Wspaniała...

Ewitka | 2016-02-13
Przeczytana: 12 lutego 2016

Książka z pogranicza erotyki, relacji D/s i tematyki kryminalno-mafijnej, wendety, która w pewnym momencie zdominowała opowieść, co bynajmniej nie jest minusem. Brighton i Brayden Valentine są bliźniakami wychowywanymi praktycznie samodzielnie z matką narkomanką, ich ojciec mafiozo ma swoją własną rodzinę. W wielu 16 lat Brayden idzie do więzienia za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu, wtedy to Brighton poznaje tajemniczego przystojniaka, znajomego jej brata, który pozostawia na jej ustach niezapomniany pocałunek. Po 5 latach Brighton przenosi się do Kalifornii, gdzie rozpoczyna pracę u Rylanda, który okazuje się tym tajemniczym gościem. W tym samym czasie Brighton otrzymuje tajemniczą przesyłkę, w której jest umowa, że jej brat może zostać uniewinniony, jeśli ona zgodzi się mu oddać całkowitą kontrolę nad swoim ciałem i życiem na 6 miesięcy... Zaczyna się bardzo intrygująco, kiedy już się dowiadujemy, kto za tym wszystkim stoi emocje trochę słabną, ale krok po kroku...

Kasia_o2 | 2017-10-30
Przeczytana: 29 października 2017

Książka bardzo fajna, strasznie wciąga. Miłość zrodzona z chęci zemsty. Żal mi Braydena - jako dzieciak chciał zaimponować ojcu, wierzył w jego zasady, żywił się nimi i oddał wolność. Żal Rylanda, planował zemstę, karmił się nią, tylko nie przewidział że zakocha się, walczy sam z sobą, nie uporał się z demonami, a dodatkowo obarczał nimi Nicole i Matta. I w tym wszystkim umieszczona jest Brighton, podejrzewałam że gdyby nie ciąża wciąż walczyłaby z uczuciami rozdartymi między R i B- a chroniąc maleństwo pognała ich obu. Aż nie mogę doczekać się co będzie dalej.

| 2016-05-11

Niesamowita, trzymająca w napięciu do samego końca, pełna erotyzmy, tragizmu, miłości historia. Jestem MEGA zadowolona po jej przeczytaniu. SUPER !

Darkwish | 2018-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2018

Średniaczek.
Czułam się trochę, jakbym czytała serię Greya przerobioną na jedną książkę. Sama historia zaczyna się od totalnej głupoty, bo jeżeli z kimś już rozmawialiśmy kilka razy, to jestem pewna, iż ten głos rozpoznamy. No ale nie główna bohaterka, jej trzeba było powiedzieć jej imię, używając tej samej intonacji by skojarzyła.
Potem mamy 21-letnią dziewicę, ucieczki, powroty, wypadek samochodowy, oczywiste nawiązanie do zastrzyków antykoncepcyjnych, zemstę... Tak, tak już to dobrze znamy.
Całość nie ma nic, czym by się wyróżniała z pośród kilkuset innych książek o bdsm.

Lolak | 2018-05-23
Przeczytana: 10 maja 2018

Jestem tak wkurzona, że aż mnie nosi. Ta książka jest OKROPNA!!! Potworny gniot. On jest psychicznym sadystą, traktuje ją fatalnie, jak dziwkę. Upadla ją, a oba się w nim zakochuje?? Są pewne granice absurdu. Nie polecam.

Daria24 | 2018-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2018

Uwzięły się na mnie tego typu książki w tym roku mam wrażenie, że ciągle czytam jedno i to samo :) Historia o miłości, pożądaniu, samotności, zdradzie i rozczarowaniu...jeśli lubisz takie połączenia to polecam ale czegoś mi tu jeszcze zabrakło...

Kostucha | 2018-01-24

Łał. Wciągnęła mnie niesamowicie. Często podczas momentów czytania, musiałam sobie przypominać, że to tylko książka, tam takie rzeczy zawsze mogą się zdarzyć.

nowa661 | 2016-06-20
Przeczytana: 19 czerwca 2016

dosc ciekawa, duzo akcji głowna bohaterka troche denerwuje ale da sie znieść , z podobna tematyka spotkałam sie w ,,A milion dirty secrets,, ale bez porównania nawet , ta jest o wiele lepsza pod kazdym względem ,ogólnie jestem na tak

madala | 2018-06-17
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Trzyma w napięciu i zaskakuje. Sceny seksu są realistyczne i podnoszą ciśnienie...
Trochę idzie w stronę Greya, ale wątek brata bliźniaka i vendetty ratuje książkę przed porównaniami.