Zioła na kłopoty z pamięcią

poradniki
Michelle

Sprawny umysł aż do późnej starości Problemy z pamięcią mogą pojawić się w każdym wieku, ale najczęściej dotyczą one osób starszych z postępującą miażdżycą naczyń mózgowych. Nigdy nie należy ich lekceważyć, ponieważ nie tylko pogarszają jakość życia, ale mogą też sygnalizować początek nieodwracalnych zmian w mózgu (prowadzących np. do choroby Alzheimera). Kiedy tylko zauważymy nasilające się...

Sprawny umysł aż do późnej starości

Problemy z pamięcią mogą pojawić się w każdym wieku, ale najczęściej dotyczą one osób starszych z postępującą miażdżycą naczyń mózgowych. Nigdy nie należy ich lekceważyć, ponieważ nie tylko pogarszają jakość życia, ale mogą też sygnalizować początek nieodwracalnych zmian w mózgu (prowadzących np. do choroby Alzheimera). Kiedy tylko zauważymy nasilające się objawy, czym prędzej przystąpmy do leczenia. Pomocne w tym będą produkty z apteki Pana Boga, które nie tylko pozwolą nam złagodzić objawy istniejącej choroby, ale także zapobiegać jej postępom. W książce znajdziemy rośliny i naturalne kuracje poprawiające naszą pamięć, a także receptury na domowe leki ziołowe.

źródło opisu: https://www.splendor24.pl/pl/p/Ziola-na-klopoty-z-pamiecia/14147

źródło okładki: https://www.splendor24.pl/pl/p/Ziola-na-klopoty-z-pamiecia/14147

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!