Welcome To Mali

Wydawnictwo: Homini

Amadou & Mariam to przede wszystkim historia miłosna. Spotkali się 25 lat temu w Instytucie dla młodych i niewidomych w Mali. Od tego czasu są razem: w trasie, w życiu i na scenie. Ten znakomity duet powraca z nowa płyta Welcome To Mali w której również udział wzięli: Keziah Jones, M, Tiken Jah Fakoli, Toumani Diabate and Juan Rozoff. Album promuje singiel Sabali napisany i wyprodukowany wspólnie z Damonem Albarnem z zespołu Gorillaz. Utwory: 1. Sabali, 2. Ce N&est Pas Bon, 3. Magossa, 4. Djama, 5. Djuru, 6. Je Te Kiffe [feat. Juan Rozoff], 7. Masiteladi [feat. M], 8. Africa [feat. Knaan], 9. Compagnon de la Vie, 10. Unissons Nous [feat. Keziah Jones], 11. Bozos, 12. I Follow You [Nia Na Fin], 13. Welcome to Mali, 14. Batoma, 15. Sebeke.

Znak kryminał 300x500